Kdy je čas podstoupit detoxikaci organismu?

Jaké příznaky nám hlásí, naše tělo, když je plné škodlivých látek?

Díky špatnému stravování a minimální fyzické aktivity se v našem těle usazují škodlivé látky, které zpomalují anebo zcela zastavují jeho funkce. Pro zajímavost uvádím některé z těch, na které byste rozhodně měli dbát zvýšené pozornosti.

VYLUČOVÁNÍ

Časté návštěvy toalety anebo naopak zácpa a minimální návštěva toalety jsou jednou ze známek toho, že je tělo plné toxinů. Samozřejmě se jedná o základní způsob, jak dostat škodlivé látky ven z těla. Pokud je budete nadále v těle zadržovat, ať úmyslně anebo neúmyslně, budou se vracet a kolovat v krevním oběhu a ovlivní naše buňky jednotlivých orgánů, takže: nepáchají další potíže. Proto je základem pít dostatečné množství tekutin jako jsou ozdravné čaje a čistá voda zbavená jedovatých látek.

NEPŘÍJEMNÝ DECH

Příčinou jsou většinou bakterie v ústech, ale také často je tento problém spojen se špatnou funkcí žaludku a jater při zpracovávání toxinů. Základ je pravidelné čištění zubů speciální pastou a samozřejmě pravidelná a opakovaná detoxikace trávicího systému.

ŠPATNÁ CHUŤ JÍDLA

Pokud máte potřebu většinu jídla si dosolit nebo jinak dokořenit, můžete mít problém s zažívacím ústrojím a játry, která nejsou schopna zbavit se škodlivých látek. Proto jsou vaše chuťové smysly citlivé na jakoukoliv vůni a máte také pocit nedochucených pokrmů, to vás nutí neustále zvyšovat dávky solí a umělých dochucovadel v těle až nad jejich zdraví limit.

NADVÁHA

Problémy s hormony, špatná výživa a příliš mnoho toxinů v krvi vedou k hromadění tuku a následnému vzniku nadváhy. Náhlá obezita naznačuje, že by vaše tělo mělo projít detoxikací. Co málokdo ví, je to, že většina typů nadváhy úzce souvisí se špatnou lymfou a tedy přímo s imunitou organismu, který je oslaben vysokým obsahem toxických látek  a usazenin na orgánech v těle.

Trpíte některým z těchto příznaků?

Podělte se se mnou o váš názor v komentářích a nezapomeňte varovat i své přátele a rodinu sdílením tohoto článku.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.