PRINCIPY DETOXIKACE A OČISTY PODLE TČM

Prostudujte si, prosím, níže uvedené materiály, které vás seznámí s principy detoxikace a očisty podle Tradiční Čínské Medicíny.

Nejprve zahájíme detoxikaci a očistu trávicího systému, v této základní a první fázi se zaměříme na očistu střeva, regeneraci žaludku, ale především se zaměříme na odstranění parazitů v těle. Tato kůra nám zabere celkem 30 až 90 dní a sami si zvolíte, zda-li detoxikaci podstoupíte najednou anebo postupně.

Na jaře a na podzim se pravidelně a DŮKLADNĚ zaměříme na očistu jater formou detoxikačních pobytů. V průběhu roku játra podpoříme v jejich aktivitě, a očistu jater budeme provádět systematicky šetrným způsobem. 

Detoxikační pobyty jsou vysoce efektivní a zaměřené nejen na detox a očistu jater, ale i na očistu žlučníku včetně odstranění žlučových usazenin jako jsou kameny anebo písek. Doba těchto pobytů, je v trvání 4-6 dnů, kdy se společně jako správná parta poznáme a předáme si spoustu informací, ale setkáme se i s odborníky na tradiční čínskou medicínu a s terapeuty z oblasti očisty a detoxikace.

Samotná detoxikace jater a podpora fungování žlučníku, jak jsem se zmínil výše, se provádí také v domácích podmínkách, ale nejedná se o vyloučení žlučových kamenů nebo již zmíněného písku.

V závěrečné fázi budeme detoxikovat a provedeme očistu krve a lymfy, která nám zabere cca 2-3 měsíce. Jedná se o intenzivní a opakovanou detoxikaci, která vyžaduje delší čas.

Důležité

Podle zdraví každého z vás se odvíjí i délka detoxikace a očisty orgánů. Každý, kdo trpí nějakou formou onemocnění je nutná i regenerace jednotlivých orgánů, na kterou se zaměříme samozřejmě v souladu s tradiční čínskou medicínou.

Doporučení

Při vážném onemocnění, doporučuji zahájit terapii kmenovými buňkami, která je založena na principu omlazení orgánů, tedy na kompletní regeneraci. Tato terapie je odborníky z řad lékařů, onkologických odborníků, diabetologů, kardiologů, ortopedů a gastroenterologů, vysoce hodnocena. Díky mimořádnému efektu, kdy dochází k omlazení orgánů a regeneraci, je tato metoda ve výsledku podobná, jako by se jednalo o transplantaci postižených orgánů, ale bez negativních dopadů a bez doživotního používání léků, které transplantace vyžaduje.

Detoxikace v domácích podmínkách je šetrná a systematicky prováděná detoxikace a očista vašeho organismu. Metody očisty jsou sestaveny tak, abyste dosáhli potřebných výsledků, ale na rozdíl od detoxikačních pobytů vyžadují delší časový úsek, který je závislý na vašem zdraví a kondici.

DETOXIKACE V DOMÁCÍCH PODMÍNKÁCH