Co vám nabízím

  • Jak na detoxikaci v domácích podmínkách
  • Jak se naučit detoxikovat podle Tradiční Čínské Medicíny
  • Terapii živými kmenovými buňkami

Detoxikace v domácích podmínkách

Detoxikace v domácích podmínkách je šetrná a systematicky prováděná detoxikace a očista vašeho organismu, která většinou nevyžaduje klid a odpočinek, ale lze ji provádět za chodu a při běžných profesních i soukromých povinnostech. Metody očisty jsou sestaveny tak, abyste dosáhli potřebných výsledků, ale na rozdíl od detoxikačních pobytů vyžadují delší časový úsek, kt. je závislý na vašem zdraví a kondici.

KURZ: Naučte se detoxikovat podle TČM

Kurz je v hodný pro zájemce z řad široké veřejnosti, ale i z řady oborníků jako jsou maséři, terapeuti, výživový poradci, lékaři, ale i pro nadšence zajímající se o detoxikaci a tradiční čínskou medicínu. Prostě pro všechny, kteří si chtějí rozšířit svoji nabídku služeb, anebo mají tak jako já neutuchající touhu pomoci lidem si upevnit své zdraví a pomoci ostatním si správně, důkladně a systematicky očistit organismus.

Terapie živými kmenovými buňkami

Terapie živými kmenovými buňkami, je jediný proces na světě, který prokazatelně bezpečně a efektivně dokáže zvrátit proces stárnutí. Vysoce efektivní omlazující vlastnosti kmenových buněk pomohly mnoha lidem znovu získat mládí a vitalitu, čímž se terapie stala důvěryhodnou volbou bohatých a slavných osobností ve snaze vzdorovat stárnutí a docílit trvalé mladistvosti.

Stáhněte si zdarma:

Příručka pro očistu a detoxikaci organismu 

Zajímá vás, co se v příručce dozvíte?
  • Zjistíte, jak postupují a fungují toxické látky a usazeniny na naše orgány.
  • Poznáte, proč vás bolí klouby, proč máte diabetes, proč vás trápí zažívání atd.
  • Zjistíte, jakým způsobem se vám lékaři snaží pomoci a kdo jim v jejich úsilí brání.
  • Získáte důležité odkazy, rady a postupy na cestě ke zdraví.